۱۳۸۸ تیر ۲, سه‌شنبه

از اصلاحات تا انقلاب
نيلگون برای راديو زمانه ـ بيست و يکم ژوئن ۲۰۰۹
«خط امام» در برابر «انقلاب سـبز»
نوشتهء عبدی کلانتری
۲ نظر:

ناشناس گفت...

من با آقای کلانتری موافقم. میرحسین موسوی و مجموعه رهبران اصلاحات حکومتی و آقازاده هاشان انتظار این ضربه جانانه را نداشتند. اینها علنا اعلام بهت زدگی کردند. اکنون کمر این اصلاحات شکسته. هرگاه سران اصلاحات از حکومت فاصله بگیرند و تسلیم خواست مردم شوند نباید طرد شوند.
مطلبی که با اجازه آقای کلانتری به این مقوله میافزایم نقش - امنیتی در سایه - برخی از اصلاح طلبان در جهت دادن به دستگاه سرکوب بوده و هست. این جریان از یکسال پیش فعالیت سیستماتیک خود را افزایش داد. و عجیب نیست که چندین شخصیت در این موقعیت پر آشوب دستگیر، مفقود و یا ترور شدند. ترور ندای عزیز نیز در همین مجموعه قرار دارد. جریان فوق که ابتدا خود را مبلغِ این و آن نامزد اصلاح طلب معرفی میکرد و با بازی ای ماهرانه از طرف کیهان نیز"سرکوب" میشد، در واقع چشم امنیتی و طعمه جویِ سپاه و بسیج بوده و هست. بخصوص از این نابکاران نباید گذشت.
با احترام
خواننده مطلب

ناشناس گفت...

دعوت میر حسین برای تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی – چهارشنبه سوم تیر
جناب آقای موسوی و خانم زهرا رهنورد، تمامی اعضا و رؤسای ستادها به همراه خانواده خویش در مسالمت آمیزترین تجمع ممکن برای اعتراض به نتیجه انتخابات روز چهارشنبه ساعت 4 در مقابل مجلس شورای اسلامی در بهارستان تجمع خواهند کرد.

آقای موسوس ساعت 5 سخنرانی خواهند داشت.

لطفا همراه با خانواده ی خویش بیایید.

لطفا در اطلاع رسانی این تجمع ما را یاری کنید.